QABUL KOMISSIYASI TARKIBI

Kamoliddin BEHZOD nomidagi Milliy rassomlik va dizayn instituti  2016-2017 o’quv yili qabul komissiyasi tarkibi

 

F.I.Sh.

lavozimi

  1.  

Aminov Hasan Rashidovich

Institut rektori qabul komissiyasi raisi

  1.  

Ma’rufboev Baxtiyor Sherbekovich

Institute “Kamolot” etakchisi, rais o’rinbosari

  1.  

Xadjimetov Behzod Bahadirovich

O’quv ishlari prorektori, qabul komissiyasi mas’ul kotibi

  1.  

Xaitov Eshmamat Xaqberdievich

Dastgohli rangtasvir kafedrasi mudiri qabul komissiyasi mas’ul kotibi muovini

  1.  

husanov Nosir To’ychiyevich

Malaka oshirish fakulteti dekani magistratura bo’yicha ma’sul

  1.  

Norchaev Ravshan Toshtemirovich

Dizayn fakulteti dekani qabul komissiyasi mas’ul kotibi yordamchisi, test sinovlari o’tkaziladigan binolar dislokatsiyasi bo’yicha mas’ul

  1.  

Qodirov Qaxramon Rahmonovich

O’quv-metodika bo’limi boshlig’i, o’qishni tiklash va bo’lim boshlig’i o’qishni tiklash va bo’limdan bo’limga o’tkazish bo’yicha mas’ul

  1.  

Ashurov Nazar Raxmatullaevich

Pedagogika va kasbiy ta’lim  kafedrasi mudiri, hujjatlarni qabul qilish va saqlash bo’yicha mas’ul

  1.  

Jumaniyozov Shixnazar Raimberdievich

Mahobatli rangtasvir kafedrasi mudiri, mutaxassislikka yo’naltirish bo’yicha mas’ul

  1.  

AkbarxodjayevAbdulaziz Axmadxo’jaevich

Miniatura va kitob grafikasi kafedrasi dotsenti, mutaxassislikka yo’naltirish bo’yicha maslahatchi

  1.  

Alieva Nargiza Baxtixozievna

Tasviriy san'at fakulteti dekani  muovini, mutaxassislikka yo’naltirish bo’yicha maslahatchi

  1.  

OrtiqovAsliddin Shavkatovich

Teatr bezagi rangtasviri kafedrasi mudiri, Mutaxassislikka yo’naltirish bo’yicha maslahatchi

  1.  

Saidov  O’ktam  Rajabboevich

Haykaltaroshlik kafedrasi mudiri, ijodiy imtixonlar va test sinovlari o’tkazish yuzasidan auditoriyalar bo’yicha mas’ul

  1.  

Sodiqov Furqat Fatulloevich

Ijtimoiy fanlar kafedrasi o’qituvchisi, ijodiy imtixonlar va test sinovlari o’tkazish yuzasidan avdutoriyalar bo’yicha mas’ul

  1.  

Xoliqova Nilufar Abdurahimovna

Tasviriy san’at fakulteti inspektori, TSF va Magistratura yo’nalishi bo’icha texnik kotib

  1.  

Dadamuhamedova Naima Ergashboevna

Oquv  bo’limi dispechcheri , ASF texnik kotibi

  1.  

Ummatova Charos Abduxaliqovna

Dizayn fakulteti kotibasi,  DF va Kasbiy ta’lim yo’nalishi bo’yicha texnik kotiba

  1.  

Qobilova Gulchehra Tajibaevna

Oquv  bo’limi uslubchi  SF bo’yicha texnik kotiba

  1.  

Qodirov Abduqaxor Nabijon o’g’li

Axborot texnologiyalari markazi raxbari, EHM dasturlovchi

  1.  

Xatamov Jonibek Azamatovich

Axborot texnologiyalari markazi elektronchisi EHM dasturlovchi 

  1.  

Yunusaliev Jamshid Rashidovich

Axborot texnologiyalari markazi yetakchisi EHM dasturlovchi  

  1.  

Boltaboev Oybek Yuldashevich

O’quv vositalari bo’yicha muxandis ,  xo’jalik ishlar bo’yicha mas’ul

  1.  

Zokirov Jasur Ergashevich

Marketing bo’lim boshlig’i,abiturientlarni kasbga yonaltirish bo’yicha mas’ul

  1.  

Haitov Akmal Xolboevich

Ishlab chiqarish ta’lim ustasi, kotib

 

Bosh ruknlar

Taqvim

«    Апрель 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Talabalar ijodidan

  • Институтда иқтидорли магистр ва бакалавр талабалари ўртасида инглиз тилида ўтказилган “Youth’s look to Аrt” номли илмий-амалий анжуман
  • Талабалар турар жойида “Талабалар оқшоми” тадбири доирасида ўтказилган “Art-терапия ва аукцион” мавзусида ўтказилган тадбир
  • “Талабалар фестивали” доирасида бўлиб ўтган тадбирлар бўйича

Institut gazetasi

Flag Counter